Bestyář, Bestiář

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní.. Chce být tím, kdo udává tempo, chce změnu rolí. Bude se chovat tak, aby měla věci pod kontrolou, bude nezávislá, bude víc brát než dávat! Záhy se ale ukáže, že toto není cesta. Jediný způsob, jak být nezávislý, je být sám sebou a nemít potřebu to nikomu "natřít"! Kdo by si myslel, že Bestiář je o bestii, tak mu film ukáže, že to tak není. Film není pojímán se zacílením na ženské publikum, je to příběh, který chce oslovit diváky napříč diváckým spektrem, nezávisle na pohlaví na věku. Důležité muže ztvárnili Karel Roden, Marek Vašut, Tomáš Matonoha, Miroslav Etzler, Kryštof Hádek a Petr Vondráček.

Režisérkou filmu je Irena Pavlásková, autorka čtyř úspěšných celovečerních filmů, za které obdržela mnoho mezinárodních ocenění. Za kamerou stál trojnásobný držitel Českého lva F.A. Brabec, kostýmů se zhostila Jaroslava Pecharová. Film sestříhal čtyřnásobný držitel Českého lva Alois Fišárek a hudbu napsal skvělý Jiří Chlumecký.

Základní informace o filmu:
Český název: Bestiář
Originální název: Bestiář
Česká premiéra: 19. dubna 2007 (před 453 dny)
Světová premiéra: 19. dubna 2007 (před 453 dny)
Natočeno: Česká Republika 2007
Režie: Irena Pavlásková
Scénář: Irena Pavlásková, Barbara Nesvadbová
Kamera: F. A. Brabec
Hudba: Jiří Chlumecký
Hrají: Danica Jurčová (Karolína), Karel Roden (Alex), Marek Vašut (ministr Dobrý), Tomáš Matonoha, Miroslav Etzler, Kryštof Hádek (Honza), Jitka Čvančarová (Sabina), Petr Vondráček (Tomáš), Michal Dočolomanský (otec Karolíny), Kamila Moučková, Lukáš Jůza (Petr)
Přístupnost: od 15 let
Délka: 100 minut
Žánr: Romantický
Distributor: Bioscop

Zdroj informací: oficiální text distributora


Bestiář se také plete s:

Bestář,


Pro dlouhou chvíli

Hry GoodGame Empire 1001Hry Superhry Hry online Webgames Hry online hry Webhry Jojohry automaty automaty unibet casino© Copyright 2008-2019 Chybicka.cz - sizzling