Elektroworld, Electro World

Electro World s r.o. je obchodní firma specializující se na prodej elektrických spotřebičů. Electro World působí v Maďarsku, Polsku a České republice, kde provozuje v současné době celkem 30 velkoprodejen s elektrickými spotřebiči. V Česku a Maďarsku mohou zákazníci nakoupit také v internetovém obchodě.

Electro World je součástí DSG international plc, světově známé společnosti specializované na elektrické spotřebiče, která v Evropě provozuje více než 1.500 prodejen a internetových obchodů, ve kterých zaměstnává více než 34 600 zaměstnanců.

Kamenné prodejny provozuje celkem v 15 zemích včetně Velké Británie, Irska, Norska, Švédska, Dánska, Finska, Francie, Španělska, Řecka, Maďarska, Polska, Itálie, Islandu a Turecka. V červenci 2006, díky akvizici společnosti Fotovista, se působnost DSC international plc. rozšířila do dalších 13 zemí. Electro World střední Evropa vytvořil ve fiskálním roce končícím 30. dubna 2007 tržby ve výši 283,2 milionů eur.

V roce 2004 jsme otevřeli nové distribuční centrum v Brně o celkové ploše 28 000 metrů čtverečných, které slouží pro uskladnění a distribuci zboží v rámci střední Evropy. Dostatečná zásoba zboží na distribučním centru je pro vás zárukou rychlého vyřízení vaší objednávky.

Zdroj informací: electroworld.cz


Pro dlouhou chvíli

Hry GoodGame Empire 1001Hry Superhry Hry online Webgames Hry online hry Webhry Jojohry automaty automaty unibet casino© Copyright 2008-2019 Chybicka.cz - sizzling