mBanka, mBank

mBank - retailové bankovnictví BRE Bank SA, člen skupiny Commerzbank.

mBank vstoupila na český trh v listopadu 2007. Nabídka produktů a služeb zahrnuje v první fázi osobní a spořící účty a platební karty, dále pak hypoteční úvěry a spotřebitelské půjčky, v roce 2008 přibudou investiční produkty a kreditní karty. Samozřejmostí jsou také služby finančního poradenství.

Obchodní síť mBank v ČR bude tvořena 12 finančními centry a 18 kiosky, tohoto stavu plánujeme dosáhnout v polovině roku 2008. Finanční centra jsou postupně budována ve větších městech, mKiosky jsou situovány do největších obchodních center. Návštěvník v nich najde terminály se stálým přístupem na internet k obsluze svých účtů, telefony s přímým spojením na call centrum banky (mLinku) a v neposlední řadě také finanční poradce. Hlavním distribučním kanálem zůstává internet a telefon - pomocí nich můžete mít nepřetržitý přehled o svých financích.

Zdroj informací: mBank


mBank se také plete s:

mBanka www, cz mBanka,


Pro dlouhou chvíli

Hry GoodGame Empire 1001Hry Superhry Hry online Webgames Hry online hry Webhry Jojohry automaty automaty unibet casino© Copyright 2008-2019 Chybicka.cz - sizzling