Mivy, Mivvy

Společnost Mivvy vznikla v roce 2007 z iniciativy zahraničních investorů a původně české obchodní společnosti E-SHOP s.r.o. Společná profesionální činnost týmu, který se o mivvy v České republice stará, se tak datuje již od počátku svobodného podnikání v roce 1991.

Během více než 15 let své existence ve svých projektech bez přestání expanduje. Díky promyšleným investicím do svých zaměstnanců již několik let výrazně stoupá produktivita práce ve všech odděleních, od vývoje přes marketing až k samotným obchodníkům.

Mivvy rozhodně není pouze distribuční společností. V mnoha oblastech telekomunikačních technologií, mobilních telefonů i navigačních systémů působí rovněž jako inovátor. Díky přímému zastoupení mivvy a některých dalších vybraných světových technologických společností zajišťuje zákazníkům nejrychlejší možný přístup k novinkám i aktuálním informacím.

Kromě pečlivého naslouchání novým podmětům od zákazníku je to zejména tvrdá práce, produktivita a výkon, na kterých je postaveno úspěšné prosazení se na trhu. Manažeři společnosti odpovídají za růstový plán, který letos počítá se zvýšením obratu o dalších více než 60%. V roce 2008 je plánováno překročit hranici půl miliardy korun obratu.

Zdroj informací: eSuba


Pro dlouhou chvíli

Hry GoodGame Empire 1001Hry Superhry Hry online Webgames Hry online hry Webhry Jojohry automaty automaty unibet casino© Copyright 2008-2019 Chybicka.cz - sizzling