Mounfield, Mountfield

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a nyní patří mezi největší specializované maloobchodní prodejce zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a jízdních kol. Během této doby jsme díky bohaté nabídce kvalitního zboží za dostupné ceny v kombinaci se širokou škálu poprodejních služeb získali mnoho spokojených zákazníků.

Naše prodejní síť je tvořena tak, aby jste k nám měli co nejblíže nebo aby cesta k nám byla co nejdostupnější. Aktuálně naši prodejní síť tvoří přes 50 prodejních center, která jsou rozprostřena po celé České republice. Neustále se však snažíme naši prodejní síť optimalizovat a rozšiřovat k Vaší plné spokojenosti.

V rámci programu péče o zákazníky vybudoval Mountfield jako jediný v České republice bezkonkurenčně širokou a dostupnou síť vlastních servisních středisek. Tyto odborné servisy jsou již tradičně nedílnou součástí prodejních center Mountfield.

V sortimentu každé prodejny naleznete především špičkovou zahradní techniku domácí i zahraniční výroby, nadzemní i zapuštěné bazény pro každou zahradu, kvalitní dřevěný zahradní nábytek a širokou škálu jízdních kol. Tento tradiční prodejní sortiment je cílevědomě doplňován o vybrané potřeby pro zahradu a volný čas. Na veškeré zboží je poskytována záruka 7 let.

Každý den, od pondělí do neděle, jsou ve všech prodejních centrech připraveni naši prodejní technici Vám poradit s výběrem nejvhodnějšího stroje či bazénu pro Vaši zahradu. Kvalitu a profesionalitu nejen prodejních ale i servisních techniků zajišťujeme četnými odbornými školeními a specializovanými semináři, které připravujeme ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními dodavateli.

Naše služby prodejem nekončí – tímto heslem se řídí celá prodejní síť Mountfield. Nejvyhledávanější službou je dovoz zakoupené techniky a její zprovoznění přímo na Vaší zahradě. Mezi další služby, kterých lze na prodejnách Mountfield využít, patří stavba bazénů, věrnostní Vkladní knížka Mountfield, výkup strojů Protiúčtem, nákup na splátky a další.

Zdroj informací: mountfield.cz


Pro dlouhou chvíli

Hry GoodGame Empire 1001Hry Superhry Hry online Webgames Hry online hry Webhry Jojohry automaty automaty unibet casino© Copyright 2008-2019 Chybicka.cz - sizzling