Škoda Romster, Škoda Roomster

Škoda Roomster je kompaktní rodinný vůz, někdy také označovaný jako MPV. Na českém trhu se vůz začal prodávat 1. června 2006.

Sériový model Škoda Roomster, který byl představen v březnu 2006 na Ženevském autosalonu vychází ze stejnojmenné studie, která byla představena na podzim 2003 na Frankfurtském autosalonu (IAA).

V případě Roomsteru Škoda Auto upustila od platformové koncepce, zavedené s výběhem modelu A02 - Škoda Felicia. Cílem je podle vnitrokoncernové politiky zvětšit míru odlišení jednotlivých koncernových vozů v rámci třídy.
Od roku 2007 je v nabídce kromě přepážky N1 také užitková verze Roomsteru s názvem Škoda Praktik.

Ve světě Roomster je všechno jinak. Ať už jste řidič či cestující, vždy v něm najdete nový pohled na věci kolem sebe, jinou perspektivu. Užijete si v něm nečekané zážitky z jízdy
i jedinečný komfort.

Nechte se oslovit elegantními liniemi nekonvenčního designu karoserie i interiéru Roomsteru. Roomster je dynamický, emocionální, aktivní i sportovní zároveň. Vychází vstříc Vašim potřebám a nabízí Vám prostor pro život.

Roomster je auto pro každodenní život, zároveň se však odlišuje a má osobitý charakter. Maskou s originálně tvarovanými světlomety počínaje, přes panoramatické čelní sklo, přední i zadní dveře, velké střešní okno, až po koncová světla. To vše je patrné již na první pohled.

Ostatní vychytávky objevíte v zápětí. Například mlhovky s funkcí „Corner” či světlomety
s aktivním systémem natáčení. Jistě vás překvapí, až vám za jízdy posvítí do zatáčky.

Prostor, variabilita, praktičnost, přívětivá atmosféra. To a mnoho dalších atributů naleznete jak v „kokpitu“ za volantem, tak v „obývacím pokoji“ v zadní části.

Spousta pohodlí, odkládacích prostor, systém úpravy sedadel Varioflex, panoramatické střešní okno, modulární přístrojová deska
a objemný variabilní zavazadlový prostor dělají z Roomsteru všestranného společníka
na cestách za prací i zábavou.

Zdroj informací: Škoda auto


Pro dlouhou chvíli

Hry GoodGame Empire 1001Hry Superhry Hry online Webgames Hry online hry Webhry Jojohry automaty automaty unibet casino© Copyright 2008-2019 Chybicka.cz - sizzling