Nikdo není dokonalý a každému z nás se občas něco nepovede. Na serveru chybicka.cz naleznete spoustu překlepů, chyb a omylů, které lidé dělají při psaní textu. Nejčastější chybou bývá překlep, jenž většinou označuje pravopisnou chybu, která vznikla při psaní textu na psacím stroji nebo na počítači. Překlepy vznikají z nepozornosti při rychlém psaní textu. Na druhé straně jsou pravopisné chyby, které jsou způsobeny neznalostí příslušného jazykového pravidla. Mezi nejčastější chyby patří záměny písmen i/y, s/z, neznalost pravidel pro mně/mě, je/ě či nezdvojení písmen v některých slovech. Ještě by bylo vhodné se zmínit o problematice cizích slov, se kterými se běžně setkáváme. Jsou to buď slova přijatá z cizích jazyků, nebo názvy zahraničních firem. Jejich výslovnost je většinou jiná, než-li jejich psaná podoba a právě to bývá mnohdy kamenem úrazu..


Křížovky: Zábavná výzva pro rozvoj mysli

biz herna

Pravděpodobně jste hledali server www.Herna.biz, na kterém si můžete zahrát skvělé online hry. Server www.Herna.biz vznikl 7. prosince roku 2005 a navázal na předchozí činnost projektu www.herna.ic.cz. V době založení obsahoval server www.Herna.biz kolem stovk... Celý článek o "biz herna"

Olympijáda

Olympijské hry jsou největší sportovní událostí moderní doby. Svého předchůdce a vzor mají v antických olympijských hrách, konaných ve starém Řecku v Olympii na poloostrově Peloponés. Jejich zakladatelem byl podle pověsti Hérakles. Antické olympijské hry byly nejvýznamnější a nejstarší z všeřeckých her. Konaly se od roku 776 ... Celý článek o "Olympijáda"

Alianz

Allianz pojišťovna je stoprocentní dceřinou společností předního světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení v České republice se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny. Začínala s nabídkou životního pojištění a dnes svou šíří produktů uspokojí jak privátní, ... Celý článek o "Alianz"

eschop

Internetový obchod (nazývaný také jako e-shop) je počítačová aplikace používaná na B2B (business-to-business) nebo B2C (business-to-consumer) komerci v prostředí internetu. Slouží k nabídce zboží (služeb), příjmu objednávek od zákazníků, zprostředkování plateb a poskytování dalších informací o výrobcích či řešení reklamací. P... Celý článek o "eschop"

Mozila Firefox

Mozilla Firefox je svobodný multiplatformní webový prohlížeč, který vyvíjí ve spolupráci se stovkami dobrovolníků Mozilla Corporation, dceřiná společnost nadace Mozilla Foundation. První finální verze 1.0 byla vydána i v češtině 9. listopadu 2004 za velkého zájmu uživatelů i médií a stala se jedním z nejpoužívanějších programů s... Celý článek o "Mozila Firefox"

Pojišťovna Uniqua

UNIQA zahájila svoji činnost v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence si vytvořila široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem UNIQA pojišťovny je největší rakouská pojišťovací sku... Celý článek o "Pojišťovna Uniqua"

Škoda Fabie

Nový vůz Škoda Fabia byl oficiálně představen na 58. autosalonu ve Frankfurtu 14. září 1999. Nenahradil žádný z dosavadních modelů automobilky, ale rozšířil její modelovou nabídku. Od prvního pohledu bylo zřejmé, že si získá sympatie atraktivním designem, poměrem ceny k užitné hodnotě a vysokou úrovní aktivní i pasivní bezpečnos... Celý článek o "Škoda Fabie"

Peugot

Peugeot je značka automobilů vyráběných francouzskou firmou Automobiles Peugeot, která je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën. Rodina Peugeotů v roce 1810 přestavěla svůj obilný mlýn ve vesnici Vandoncourt na malou továrnu vyrábějící válcovanou ocel a velké množství dalších ocelových výrobků. V roce 1850 se začal používat t... Celý článek o "Peugot"

Šrek

Shrek je počítačem animovaný film na motivy pohádkové knihy, kterou v roce 1990 napsal William Steig. Film vznikl ve studio DreamWorks Animation SKG v čele s režisérem Andrew Adamsonem v roce 2001. Ve stejném roce vyhrál jako vůbec první film Oscara v kategorii Nejlepší celovečerní animovaný film. Shrek je zlobr (zlý obr), kt... Celý článek o "Šrek"

Dr. Haus

Dr. House (anglicky: House M.D.) je dramatický americký televizní seriál z lékařského prostředí, který vznikl v roce 2004. Seriál režiséra Davida Shorea byl vytvořen v produkci Paula Attanasioa, Katie Jacobsové, Davida Shorea a Bryana Singera a vysílá jej stanice FOX. Děj se odehrává ve fiktivní fakultní nemocnici Princeton-Plai... Celý článek o "Dr. Haus"

Bátory

Nejnovější film (2008) slovenského režiséra Juraje Jakubiska BATHORY se začal natáčet v zimě roku 2005, momentálně probíhají poslední postprodukční práce. Historický velkofilm v produkci společností Jakubisko film, Film and Music Entertainment (UK) a Eurofilm Studio (HU) je 16. celovečerním dílem Juraje Jakubiska. Ústřední po... Celý článek o "Bátory"

Bestyář

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní.. Chce být... Celý článek o "Bestyář"

Tour de Frnace

Tour de France je nejslavnější etapový závod profesionálních cyklistů trvající zhruba tři týdny v červenci. Je každoročně pořádán už od roku 1903 ve Francii, ale v rámci závodu peloton zavítá i do jiných zemí. Pravidelné pořádání přerušila pouze první a druhá světová válka. Dnes je Tour de France jednou z nejdůležitějších sporto... Celý článek o "Tour de Frnace"


Nejnovější překlepy

biz herna Olympijáda Alianz eschop Mozila Firefox Pojišťovna Uniqua Škoda Fabie Peugot Šrek Dr. Haus Bátory Bestyář Tour de Frnace Humer Mivy Conter Strike Youtobe Afgánistán Škoda Romster ICQ dowload Roxete Koldrex Yaho Xoutube pokr Ferari tunning Auto ESSA Straceni Harachov hamburgr ASCO nábytek Elektroworld Aple Tesko lesing Dr. Hause Vikipedia Zoutube Vodafon Mounfield Olimpus ešop idens.cz inernet Panasonik mBanka Alianz pojišťovna Nisan www.Herna.byz


Pro dlouhou chvíli

Hry GoodGame Empire 1001Hry Superhry Hry online Webgames Hry online hry Webhry Jojohry automaty automaty unibet casino Půjčka ke konsolidaci© Copyright 2008-2024 Chybicka.cz - sizzling, Jak začít šetřit, Půjčka ke konsolidaci, Půjčka na směnku, na co si dát pozor